środa, 13 lipca 2011

Opis Postaci- "Kartoteka"

Ojciec i Matka

Uważają swego syna wciąż za dziecko, mimo iż jest to dorosły mężczyzna. Podejrzewają go o brzydkie zachowanie pod kołdra, ze względu na to, że trzyma ręce pod pierzyną. Są przewrażliwieni na temat jego zachowań. Ojciec cały czas go poganiał, matka wiedząc o tym, że syn jest dyrektorem i ma wolną niedziele uważała go za małolata. Gdy ojciec podejrzewa go o brzydkie zachowanie matka  zaprzecza, lecz mówi, że pod kołdrą leży kobieta. Dyskutują na temat kradzieży złotówki i zjedzenia cukru, wciąż widać, że 40- letni mężczyzna zachowuje się jak dziecko, gdyż zgania winę na Władka. Role Ojca i Matki zaimponowały nam, gdyż przedstawiają  realną  rzeczywistość.
Marlena, Mateusz, Szymon


Sekretarka  - elegancko ubrana z roztrzepanymi włosami, uśmiechnięta, oczywiście pracowita i miła. Zgrabna, wyperfumowana, z makijażem i biżuterią.
Olga – zła, wzburzona, w zwykłym ubraniu i ze zwykłą fryzurą. W kapciach. Ma pretensję do Bohatera. Załamana wypomina wszystko Bohaterowi.
Bohater – W pidżamie, zaspany, zdziwiony. Z jednej strony zachowuje się jak dziecko , a z drugiej jak dorosły dyrektor firmy, więc w niektórych sytuacjach jest rozsądny i poważny no i musi być w miarę inteligentny.
Dagmara

Najbardziej do gustu przypadł mi Wujek.
-    Śmieszna historia z zupą.
-    Krótka rola
-    Motyw z Francją
-    Lubię wujków.
Olek

Chór Starców – Są to młodzi ludzie grający starszych ludzi, z laskami, w babcinych ciuchach. Zgarbieni, powolni chociaż niekoniecznie. Zmęczeni, niektórzy zamyśleni lub gdzieś  zapatrzeni. Mili, sympatyczni. Są potrzebni do wtrącania pewnych wątków, rozmyślań, do przechodzenia przez pokój bohatera.

Dziennikarz
-    krótka rola.
-    Ciekawa postać-    - w garniturze z mikrofonem, kamerą i notatnikiem. Wysoki, szczupły, krótkie włosy. Ma miły głos, jest zaciekawiony sprawą spokojny.

Szymon.   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz